پ, 10/04/1399 - 11:27 khozestan-admin

رونمایی از کتاب داستانک "نون خشکیه نون خشک" در شوش

به همت کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ی شوش و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از «کتاب داستانک نون خشکیه، نون خشک» رو نمایی شد.

به گزارش بسیج هنرمندان خوزستان؛ ساعت 13:00 روز چهارشنبه 3 دی ماه 1399  با حضور رضا ذاکری سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ، رضا طاهری مدیر کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ی شوش از کتاب «داستانک نون خشکیه، نون خشک » به قلم داریوش دیناروند یکی از فرهنگیان و عضو انجمن نویسندگان رونمایی شد.

سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در این خصوص گفت: طی یک سال و نیمی که پشت سرگذاشته ایم  از مجموع 65 برنامه ای که انجام داده ایم، به صورت متوالی و در حد بضاعتی که داشته و داریم، 27 مورد به کتاب اختصاص داشته که را به همت این اداره و کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ی شوش برگزار شده است.


رضا طاهری مدیر کانون بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ی شوش یادآور شد: کانون بسیج هنرمندان و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش برنامه های زیادی را با هم اجرا نموده اند که یکی از این برنامه ها رونمایی کتاب است و هر کتابی که رونمایی شده است یک جلد از آن در گنجینه ای که در اداره وجود دارد جمع آوری شده است.


وی افزود: از آنجایی که بین اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان تعامل بالایی وجود دارد؛ ما هم برای  واحدهای خود روئسای انجمن های اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی را در نظر گرفته ایم که در آینده ی نزدیک احکام آنها صادر خواهد شد.


امید کرمی رئیس انجمن نویسندگان اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش ضمن قدردانی از داریوش دیناروند نویسنده ی کتاب داستانک نون خشکیه، نون خشک ، تصریح نمود: در باب ادبیات نویسندگان زیادی قلم فرسایی کرده اند و یکی از این عزیزان داریوش دیناروند است که کار خود را با قصه نویسی آغاز کرد  و در ادامه پس از این که استعدادیابی شد رو به نوشتن داستانک و یا به عبارتی داستان های کوتاه و چند سطری رو آورد تا این که موفق شد اولین کتاب خود را تا مرحله ی انتشار برساند.


در ادامه از داریوش دیناروند نویسنده ی کتاب نون خشکیه نون خشک با اهدا لوح تجلیل به عمل آمد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.