ش, 09/08/1399 - 09:46 khozestan-admin
مسئول بسیج هنرمندان خوزستان:

آغاز گام دوم فعالیت های مرکز وحدت در سطحی وسیعتر و با دو رویکرد جدید

نوروزیان گفت: گام دوم فعالیت های مرکز هنری وحدت با رویکرد کوتاه مدت و کاربردی بودن جهت ورود به بازار کار به این مرکز ابلاغ شده است.نوروزیان گفت: گام دوم فعالیت های مرکز هنری وحدت با رویکرد کوتاه مدت و کاربردی بودن جهت ورود به بازار کار به این مرکز ابلاغ شده است.

عادل نوروزیان مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان خوزستان در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری ... در اهواز اظهار کرد: از آنجایی که مرکز هنری وحدت در مدت محدود فعالیت پتانسیل بالایی را در جذب، سازماندهی، آموزش و بکارگیری فعالان فرهنگی هنری بویژه در سطح مساجد از خود نشان داده لذا مقرر شد تا در گام دوم فعالیت های خود با وسعت بیشتر و برای عموم علاقه مندان قدم بردارد.

 

وی با اشاره به تمرکز دوره های مشابه بر جنبه های تئوریک و نظری آموزش و غفلت از جنبه های کاربردی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر توجه به اشتغال در عرصه های مختلف، با تجزیه و تحلیل عملکرد این مرکز در چند ماه اخیر سعی بر آن شد تا در گام جدید، مرکز هنری وحدت دوره های کوتاه مدت و کاربردی هنری را به صورت استانی و کشوری برای تمامی مخاطبان این حوزه از مبتدی تا پیشرفته به ویژه در حوزه های کاربردی گرافیک و تدوین برگزار نماید.

 

نوروزیان با اشاره به ساختار مجازی این دوره ها در شرایط فعلی و با توجه به محدودیت های کرونایی، تاکید کرد: این دوره ها چنان طراحی شده اند که در صورت حضور مستمر هنرجو در آنها، پس از اتمام دوره توانایی ورود به بازار کار را خواهد داشت. همچنین با همکاری برخی مراکز فرهنگی و هنری سعی بر آن شده است تا نفرات برتر را جهت همکاری به آنها معرفی نماییم.

 

نوروزیان در پایان یاد آور شد: مرکز هنری وحدت از ابتدا با هدف حمایت از فعالان هنری مساجد سطح خوزستان ایجاد شده است و همچنان این روند در صدر اولویت های این مرکز قرار دارد، لذا از تمامی هنرمندان مساجد استان دعوت می شود تا جهت همکاری و اطلاع از فعالیت های این مرکز با شماره 09916117043 تماس حاصل فرمایند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.